Aktuality

 • ZÍSKALI JSME CERTIKÁT BEZPEČNOSTI ISO 27001!

  Creasoft

  Certifikační audit v CREASOFTu prokázal splnění požadavků normy ČSN EN ISO/IEC 27001:2014. Bezpečnost dat našich klientů a služeb byla pro nás vždy klíčová. Certifikát oficiálně potvrdil naši důvěryhodnost ve sféře informační bezpečnosti a špičkovou kvalitu řízení procesů a systémů, na které si dlouhodobě velice zakládáme.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Pojišťovna roku 2022!

  Creasoft

  Je nám ctí, že jsme mohli být i letos partnerem 22.ročníku odborné ankety Pojišťovna roku. Blahopřejeme všem oceněným pojišťovnám i makléřům. Jsme velice potěšeni, že mezi vítězi byli naši klienti a všem přejeme mnoho úspěchů v jejich další práci.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Srovnavače ZETEO v novém designu

  Creasoft

  V CREASOFTu jsme právě kompletně změnili grafiku a upravili uživatelské procesy nejpopulárnějšího srovnavače/sjednavače finančních produktů ZETEO. Díky nové grafice má ZETEO jedinečný design, je přehlednější a uživatelsky mnohem komfortnější.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Andrej Svrček jednatelem CREASOFT SK

  Creasoft

  Jednatelem CREASOFT SK, s.r.o byl k 1.2.2023 jmenován Ing. Andrej Svrček, který působí ve finančním sektoru již od roku 2004.

  CELÝ ČLÁNEK
 • CREASOFT expanduje na Slovensko

  Creasoft

  Společnost CREASOFT, s. r. o, rozšiřuje své aktivity na Slovensko. Prostřednictvím společnosti CREASOFT SK, s. r. o, která vznikla přejmenováním názvu již vlastněné společnosti IFA Services SK, s. r.o. nabízí od února 2023 komplexní portfolio softwarových nástrojů pro distributory pojištění, investic, hypoték a spotřebitelských úvěrů.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Trh je motivován k vyšším investicím do digitalizace

  Creasoft

  Po dvou předchozích letech, poznamenaných covidovou pandemií, máme za sebou další nelehký rok. Zejména inflace, tažená konfliktem na Ukrajině a růstem cen energií, vystoupala nad hranici patnácti procent, což bohužel přineslo občanům i firmám nejednu výzvu.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Zastavte se za námi na FINfestu

  Creasoft

  Na festivalu finančních profesionálů FINfest nás můžete navštívit na prezentačním stánku. V panelové diskuzi na téma srovnavačů a sjednavačů finančních produktů se za Creasoft zúčastní Tomáš Síkora.

  CELÝ ČLÁNEK
 • Máme nové logo i web

  Creasoft

  S radostí vám představujeme novou vizuální podobu CREASOFT. V souladu s naší strategií přináší jak refresh loga, tak nové grafické prvky, modernější a atraktivnější vzhled.

  CELÝ ČLÁNEK