CREASOFT expanduje na Slovensko

Creasoft

Společnost CREASOFT, s. r. o, leader na softwarová řešení pro distributory finančních produktů, rozšiřuje své aktivity na Slovensko. Prostřednictvím společnosti CREASOFT SK, s. r. o, která vznikla přejmenováním názvu již vlastněné společnosti IFA Services SK, s. r.o. nabízí od února 2023 komplexní portfolio softwarových nástrojů pro distributory pojištění, investic, hypoték a spotřebitelských úvěrů. Cílem CREASOFT SK je nabídnout slovenským klientům služby stejného rozsahu a kvality jako společnost již od roku 2004 nabízí v Čechách.

Jednatelem CREASOFT SK, s. r. o byl k 1. 2. 2023 jmenován Ing. Andrej Svrček, který působí ve finančním sektoru již od roku 2004. Disponuje zkušenostmi ze tří bank působících na Slovensku, kde zodpovídal za retailové depozitní produkty a také za rozvoj a podporu distribučních sítí. V poslední době působil jako místopředseda představenstva největší brokerpoolové společnosti na Slovensku Finportal, a.s. a také v on-line srovnavači Netfinancie, s.r.o.

„Naše první, zahraniční expanzní aktivity vedou logicky na Slovensko. Je to typově i mentalitou velmi podobný trh, který je zajímavý pro naše silné technologické a produktové know-how. V Česku obsluhujeme svými produkty více než 50 % potenciálu distribučního trhu a rádi bychom si vytvořili silnou pozici i na Slovensku.“ říká Tomáš Síkora, CEO CREASOFT, s.r.o