Aktuality
Všímáme si, co se v našem oboru děje.
Radíme, diskutujeme, komentujeme.

 
   
  
 
 
   
  
 
18. 9. 2017
„Nové ZETEO2 je objektivní srovnávač. Konečně!“. Rozhovor s CEO CreaSoftu Tomášem Síkorou na portálu OPojištění.cz.
Společnost CreaSoft přichází na trh s novou generací nástroje pro srovnání všech vlastností pojistných produktů a s kompletním „bezpapírovým“ sjednáním smlouvy pod názvem ZETEO2. Nástroj je určený všem zprostředkovatelům pojištění a kromě významné procesní a obchodní podpory přináší i řešení nových požadavků legislativy při zprostředkování pojištění.
28. 8. 2017
Velký rozhovor s CEO CreaSoftu Tomášem Síkorou v novém čísle časopisu Profi Poradenství & Finance
Co přinese digitalizace ve finančním zprostředkování a co je aktuálně nového ve společnosti CreaSoft? Na tyto otázky odpovídá v rozhovoru osmého vydání časopisu Profi Poradenství & Finance Tomáš Síkora, CEO společnosti Creasoft. V článku se mj. dozvíte, jak ovlivní práci zprostředkovatelů implementace evropské směrnice IDD (Insurance Distribution Directive), jak vypadá novinka z dílny CreaSoftu s názvem ZETEO2 a proč poradcům zásadně zjednoduší proces sjednávání pojistných smluv. Nechybí ani plány šéfa společnosti do budoucna.
28. 8. 2017
Kateřina Lhotská ve svém sloupku na webu OPojištění.cz hodnotí novou informační povinnost pojišťoven
Evropská komise rozšířila informační povinnost pojišťoven vůči klientům při sjednávání neživotního pojištění. O tom, že jde o dokument, který je opravdovým přínosem ve snaze o maximální ochranu spotřebitele, nepochybuje glosátorka dění na pojistném trhu Kateřina Lhotská. Akorát jí to nedalo a navrhuje několik drobných vylepšení...
7. 9. 2016
Tomáš Síkora pro specializovaný web OPojištění.cz: „Bez digitalizace obchodních modelů, zprostředkovatelé dlouhodobě nepřežijí“
Rok po ukončení svého devítiletého působení v roli ředitele České asociaci pojišťoven se Tomáš Síkora přesunul do vedení společnosti CreaSoft, s.r.o., kterou v roce 2004 pomáhal zakládat. V rozhovoru představuje plány společnosti, její produkty i další vize do budoucna. Kriticky hodnotí regulaci provizí životního pojištění a zamýšlí se nad dalšími trendy v oblasti zprostředkování finančních produktů.