CREASOFT se stal partnerem Bankovní identity

Creasoft

Softwarová společnost CreaSoft se stala technologickým partnerem společnosti Bankovní identita. V rámci dohody o partnerství je CreaSoft oprávněn využívat digitální služby BankID, které umožňují například nahradit dosavadní fyzický způsob prokazování totožnosti na dálku elektronickou identifikací.

CreaSoft postupně zavede bankovní identitu do všech svých produktů. Velice snadno a bezpečně pak umožní ověřit totožnost klienta na dálku a zároveň získat plně uznatelný, elektronický podpis klientských smluv. BankID v produktech CreaSoft zjednoduší splnění vybraných požadavků týkajících se praní špinavých peněz (AML) a procesů ověřování zákazníka a jeho rizikovosti (KYC).

Naše produkty usnadňují práci společnostem, které zprostředkovávají finanční produkty. Díky využití BankID jim můžeme nabídnout plnou digitalizaci jejich obchodních procesů, což jim ještě více zefektivní práci a sníží náklady.“ říká Tomáš Síkora, ředitel společnosti CreaSoft.

Jsme velice rádi, že můžeme spolupracovat s partnery jako je CreaSoft, kteří se zaměřují na produkty pro finanční trh, pomáhají nám s architekturou řešení a zejména s její implementací, doplňuje Robert Brokl, Head of Sales společnosti Bankovní identita.